فروش سازمانی درگون

دپارتمان فروش سازمانی درگون در خدمت شماست تا با تهیه هدیه‌ای ارزشمند و منحصر به فرد برای کارمندان و مدیران تیم خود، میزان اهمیت آنها را برای وجود و پیشرفت مجموعه یادآور شوید.

مشاوره طراحی مطابق با فرهنگ سازمانی

اولین قدم برای همکاری، درک کامل تیم درگون از فرهنگ سازمان شما و همچنین هدف از تهیه هدیه سازمانی است.

تولید و ارسال در کوتاهترین زمان

از مهمترین ویژگی‌های تیم درگون توانایی تولید بالا در سریعترین زمان و از مهمترین ارزش‌های ما پایبندی به تعهدات زمانی و جزئیات توافق شده است.

بیش از 7 سال تجربه

تجربه به تنهایی گویای کیفیت و یا اصالت نیست! تجربه‌ در کنار اصلاح و تحقیق و توسعه باعث شده تا تیم درگون با افتخار میزان تجربه‌اش را بازگو کند.

زندگی به سبک اژدها

درگون تلفیقی از خلاقیت، مد و امکان وقوع است. تلفیقی که نیازمند زمان، دانش، سلیقه و عشق است و اجرای آن مستلزم تلاش و پشتکار.

نام گذاری درگون (اژدها) در اصل اقتباسی از افسانه‌های کهن بود، در افسانه‌ها آمده است که اژدها موجودی با قدرت‌های فرابشری است که همواره محافظ ارزش‌های والاست.
در افسانه‌های اسکاندیناوی اژدها محافظ گنجی عظیم در دل کوه‌های صعب العبور است، در افسانه‌های شرق دور اژدها موجودی با رفتار معنوی که محافظ روح یک سرزمین می‌باشد و در افسانه های فارسی اژدها محافظ اسرار فرابشری است.
فلسفه‌ی درگون با اقتباس از این موجود افسانه ای شکل گرفت و هدف از آن به نمایش گذاشتن تفاوت، ظرافت و ارزشمندیست، سه موردی که در تمامی فعالیت‌های برند درگون به چشم می‌آید. برای رسیدن به محصولی متفاوت و مورد پسند نیاز به نوآوری، خلاقیت و تحقیق بی‌وقفه در بازارهای جهانی می‌باشد، و معرفی این محصولات نیازمند زمان و کیفیت فاخر در خور شان مخاطبانی است که ارزشمندترین بخش مجموعه‌ی درگون هستند.

ویژگی‌های درگون

بسته‌بندی اولین و تاثیرگزارترین ویژگی
در ذهن مخاطب است

همانطور که استفاده از زیورآلات به نوعی توجه به جزئیات است در بسته بندی درگون نیز به جزئیات توجه ویژه ای شده است.
این مجموعه تشکیل شده از یک ساک دستی، جعبه سخت، بروشور محصولات، پاکت فاکتور یا نوشته همراه هدیه، خط کش (برای اندازه گیری اندازه مچ) و واکس تمیز کننده (برای محصولات چرمی)
بروشور شامل کارت‌هایی است که در بسته مخصوص قرار میگیرند و با هولوگرام درگون بسته می‌شوند، در هر بسته دو کارت برای شرکت شما قابل شخصی سازی است که می‌توان در آن‌ها از اهداف بلند مدت شرکت و یا فرهنگ سازمانی صحبت کرد.
علاوه بر آن پاکت فاکتور یا نوشته همراه هدیه کاغذی کوچک است که می‌تواند مشخصات دقیق محصول مثل وزن طلا را ذکر کند و یا برای تاثیرگذاری بیشتر پیامی برای هدیه گیرنده داشته باشد.

احساسات ارزشی بالاتر از هدیه دارند!

در هر بسته بندی از محصولات درگون یک بروشور شامل هفت کارت مجزا است، دو عدد کارت با طراحی اختصاصی شما به این بسته اضافه خواهد شد که می‌تواند حاوی پیام شما در رابطه با همبستگی سازمانی و یا دلایل تهیه هدیه سازمانی باشد.
برای تاثیرگذاری بیشتر، درگون با همکاری گروه حرفه‌ای "ویژ" تکنولوژی واقعیت افزوده را به لیست خدمات خود اضافه کرده است تا پیام‌های ارزشمند شما علاوه بر کلمات به تصویر کشیده شوند و با استفاده از ویدیو و عکس احساس زیباتری برای مخاطبانتان ایجاد کنید.

نمونه پروژه‌های ویژ

نمونه محصولات

نمونه محصولات پیشنهادی برای سازمان‌ها

cuff-bracelet
cuff-bracelet
steel-bracelet
steel-bracelet
steel-bracelet
logo-bracelet
logo-bracelet
logo-bracelet
logo-bracelet
steel-bracelet
steel-bracelet
steel-bracelet
steel-bracelet
steel-bracelet

.همکاران ما در بخش فروش سازمانی منتظر پیام شما هستند