از ساعت 10 ال 18 منتظر تماس شما هستیم.                    تلفن: 6-26200005

فرصت‌های شغلی

یادگیری، صداقت، تفاوت، پیشرفت

برای رسیدن به هدف، علاوه بر خلاقیت و سخت کوشی همواره نیاز به رعایت اصول همکاری گروهی می‌باشد و هر سیستم برای پویایی و رشد خود ملزم به ایجاد ارکانی اساسیست تا با پایبندی به آن‌ها بتواند از عهده‌ی مسئولیت‌های خود به نحو احسنت فارغ آید.

مجموعه‌ی درگون با فعالیت در عرصه‌ی زیورآلات از سال ۱۳۹۱ تا به امروز توانسته است به بیش از ۵۰ هزار نفر محصولات خود را ارائه کند و در این بین باعث ایجاد فضایی قابل اطمینان و مسرت بخش برای مخاطبان خود شده است. اما رسیدن به این مرحله بدون نظم دقیق و هدف گذاری معین و تلاش تیم درگون غیرممکن بوده است.

آموزش، صداقت، تفاوت و پیشرفت ارکان اصلی هدایت تیم درگون می‌باشند و همین ارکان باعث ایجاد خانواده‌ای صمیمی شده است. اعضای تیم درگون با درک تفاوت‌های سازمان و یادگیری روز افزون سعی در پیشرفت روز به روز خود و در نهایت مجموعه‌ی درگون داشته و دارند و این ارکان به گونه‌ای بین تک تک اعضا رعایت می‌شود که تبدیل به شعار درون سازمانی مجموعه شده است.

تیم درگون برای تکمیل کادر خود و ارائه خدمات بهتر به مشتریان از نیروهای جوان ، با انگیزه ، صادق و متفاوت دعوت به همکاری می کند، تا در کنار هم خانواده ای پویا و سرشار از پیشرفت تشکیل دهیم.

 

اگر خود را شخصی متفاوت می دانید ، آموزش را دوست دارید ، صادق هستید و دنبال پیشرفت
 خانواده درگون منتظر شماست.

  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
وضعیت تاهل را انتخاب کنید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کدام محله تهران ساکن هستید؟ را بنویسید. کدام محله تهران ساکن هستید؟ را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تیپ شخصیتی را بنویسید. تیپ شخصیتی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

نتیجه‌ی آزمون شخصیت شناسی MBTI

در حال حاضر چه فعالیت‌هایی انجام می‌دهید؟ را بنویسید. در حال حاضر چه فعالیت‌هایی انجام می‌دهید؟ را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

مثال: (دانشجو ی عمران هستم دانشگاه آزاد تهران جنوب، موسسه زبان سفیر ونک می روم، موسسه هنری آوا در تجریش می روم) و یا فعالیت هایی که در منزل دارید ذکر کنید.

خودتون رو در 10 سال آینده چطور تصور می کنید؟ را بنویسید. خودتون رو در 10 سال آینده چطور تصور می کنید؟ را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

از نظر موقعیت اجتماعی و شغلی

به چه دلیل می خواهید عضو خانواده درگون شوید؟ را بنویسید. به چه دلیل می خواهید عضو خانواده درگون شوید؟ را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.

سابقه ی کار پیش نیاز همکاری نیست

توانایی های خود را به صورت خلاصه ذکر کنید. را بنویسید. توانایی های خود را به صورت خلاصه ذکر کنید. را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
آی دی اینستاگرام را بنویسید. آی دی اینستاگرام را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
عکس را انتخاب کنید.

عکس واضح از چهره (برای خانم ها با حجاب کامل)


کمی صبر کنید...