از ساعت 10 ال 18 منتظر تماس شما هستیم.                    تلفن: 6-26200005

درباره درگون

داستان اژدهای ایران

تلفیقی هوشمندانه

    درگون تلفیقی از خلاقیت، مد و امکان وقوع است. تلفیقی که نیازمند زمان، دانش، سلیقه و عشق است و اجرای آن مستلزم تلاش و پشتکار.

    درگون در فروردین ماه 1391 توسط نوید علی‌زاده و فرزاد عابدین متولد شد. در ابتدای داستان چیزی جز خلق یک رویا توسط دو ذهن خلاق نبود اما اشتیاق سوزان و پیگیری منظم باعث شروع داستان برند درگون شد.


داستان ما

    در ابتدا ایده شکل‌گیری درگون در حوزه‌ی ساخت زیورآلات صورت گرفت، زیورآلاتی که با توجه به مد روز طراحی و به تعداد محدود تولید و در فروشگاه‌های سطح شهر تهران ارائه می‌شدند، به تدریج علاوه بر چشم انداز به مد جهانی ماهیت و فلسفه‌ی برند هم در مراحل طراحی و تولید دخیل شد. پس از آن اقدامات اولیه نام گذاری، ساخت لوگو، مبانی اصلی، هویت و قوانین داخلی برند انجام شد و حضور در شبکه های مجازی صورت گرفت و با گذشت مدتی چند ماهه موفق به عرضه محصولات به طور وسیع‌تر از طریق بستر آنلاین به سراسر کشور شد. این نقطه شروع فعالیت جدی تر و گسترده‌تر بنیان‌گذاران درگون و ترسیم چشم اندازهای بزرگتر بود.

    در سال 1392 همزمان با راه اندازی وبسایت رسمی درگون مجموعه های متفاوتی از جمله فیرممنت، ایستاته کولزیون، پینکی، اکتیوایت، هوک، بای دسی با رویکرد استفاده از روانشناسی رنگ در استایل های متفاوت و همچنین در برخی از موارد هنجار شکنی در فرهنگ استفاده از زیورآلات طراحی و عرضه شد.

    رعایت ارکان اساسی برند و توجه ویژه به تجربه خرید لذت بخش باعث شد مخاطبان پیشین وفادارتر و مخاطبان جدید مشتاق‌تر از محصولات استفاده کنند و رفته رفته درگون نزدیک به مرحله شروع ماهیت اصلی خود یعنی تبدیل شدن به یک برند جوان و با انگیزه شد.

    درگون در سال 1393 با ارائه‌ی پنل مای دی شروع به فصل تازه ای از داستان خود کرد، اولین پنل طراحی آنلاین دستبند در ایران که استقبال بی نظیر مخاطبان را در پی داشت و به طور گسترده‌ای باعث افزایش طرفداران این برند جوان شد تا جایی که شعار خلاقیتی منحصر به فرد به عنوان شعار اصلی در نظر گرفته شد و ارکان اساسی سیستم بر پایه‌ی استفاده از سلیقه‌ی مشتریان در ساخت محصول شکل گرفت.

    در همین برهه زمانی نیاز به افزایش تعداد نیروهای مستعد و با انگیزه باعث بزرگ شدن تدریجی خانواده‌ی درگون و انگیزه‌ی بیشتر برای سوق به سمت پیشرفت و برنامه ریزی جامع برای ایجاد زیرساخت و آینده‌ی خود شد. آینده‌ای که زاده‌ی یک فلسفه‌ی درونی بود "زندگی به سبک یک اژدها"

زندگی به سبک یک اژدها

    نام گذاری درگون (اژدها) در اصل اقتباسی از افسانه‌های کهن بود، در افسانه‌ها آمده است که اژدها موجودی با قدرت‌های فرابشری است که همواره محافظ ارزش‌های والاست!
در افسانه‌های اسکاندیناوی اژدها محافظ گنجی عظیم در دل کوه‌های صعب العبور است، در افسانه‌های شرق دور اژدها موجودی با رفتار معنوی که محافظ روح یک سرزمین می‌باشد و در افسانه های فارسی اژدها محافظ اسرار فرابشری است.

    فلسفه‌ی درگون با اقتباس از این موجود افسانه ای شکل گرفت و هدف از آن به نمایش گذاشتن تفاوت، ظرافت و ارزشمندیست، سه موردی که در تمامی فعالیت‌های برند درگون به چشم می‌آید. برای رسیدن به محصولی متفاوت و مورد پسند نیاز به نوآوری، خلاقیت و تحقیق بی‌وقفه در بازارهای جهانی می‌باشد، و معرفی این محصولات نیازمند زمان و کیفیت فاخر در خور شان مخاطبانی است که ارزشمندترین بخش مجموعه‌ی درگون هستند.

پرواز

    اکنون با نزدیک شدن به یک دهه فعالیت، مجموعه درگون از یک ایده‌ی ساده تبدیل به یک تیم متخصص با بیست و هشت پرسنل جوان و با انگیزه می‌باشد که در سفر خود توانسته اند به بیش از هشتاد هزار نفر محصولات خود را ارائه کنند.

   اما هدف درگون تنها به فعالیت در زمینه اکسسوری معطوف نمی‌شود و به زودی با همدلی و تلاش شبانه روزی تیم جوان درگون چشم انداز‌های بنیان گذاران به وقوع خواهد پیوست و شاهد درخشش این برند در حوزه مد و فشن نه تنها در کشور ایران بلکه در کشورهای خاورمیانه خواهیم بود تا شعار زندگی به سبک اژدها جایش را در استایل روزمره‌ی افراد پیدا کرده و فصلی جدید از داستان برند درگون را رقم بزند.