از ساعت 10 ال 18 منتظر تماس شما هستیم.                    تلفن: 6-26200005

درباره محصولات

تضمین کیفیت محصولات درگون

درگون همواره برای ساخت محصولات از متریال‌های با بالاترین کیفیت استفاده می‌کند، به تفکیک توضیحاتی در مورد تک تک متریال‌های استفاده شده در محصولات در زیر قید شده است.

نخ دستبندهای مکرامه

نخ پلی استر (ترکیب پنبه و پلاستیک) تولید کارخانه KORD کشور ترکیه، این نخ فرآوری شده مقاوم به نفوذ آب و گرد و غبار به ضخامت ۰٫۸ میلیمتر به رنگ‌های طوسی و مشکی مورد استفاده قرار می گیرد.
با وجود ضدآب و ضد گرد و غبار بودن، این نخ‌ها نیاز به مراقبت دارند چرا که طی استفاده مکرر این خواص هم از بین می‌روند.

قطعه ی بیضی شکل درگون جولری

قطعه آویز بیضی شکل با حکاکی "DRAGON JEWELRY" نماد اصالت کالای تولید شده از برند درگون می باشند.

برای زیبایی بیشتر دستبند هایی که در آنها متریال طلای ۱۸ عیار استفاده شده و یا رنگ طلایی دارند، قطعه‌های مخصوص درگون جولری با آبکاری طلا استفاده می شود، لازم به ذکر است آبکاری طلا دائمی نیست و به مرور زمان رنگ طلایی آن از بین خواهد رفت، در صورت عدم تماس با عطر و محصولات بهداشتی حدود ۶ ماه با رنگ ثابت باقی خواهند ماند.

سنگ‌ها

سنگ‌های مورد استفاده در انواع دستبند و گردنبند‌های درگون از سری سنگ‌های نیمه قیمتی بوده که تولید لابراتوار های کشور چین می باشند، سنگ‌های به این شکل با این بازه قیمتی که در بیشتر تولیدات برندهای خارجی هم دیده می شوند سنگ‌های معدنی نیستند، در واقع ترکیبات شیمیایی سنگ واقعی به صورت دستی در آزمایشگاه ترکیب شده و سنگی تولید می‌شود با ترکیباتت شیمیایی یکسان با سنگ طبیعی.
 تفاوت میان سنگ طبیعی و سنگ تولید شده در قدمت آنهاست، برای تشکیل سنگ طبیعی سال‌ها زمان مورد نیاز است اما ساخت همان ترکیبات شیمیایی در آزمایشگاه نیاز به زمان زیادی ندارد.
به همین دلیل یکسان بودن ترکیبات شیمیایی برخی کارشناسان معتقد هستند برای انجام فعالیت‌های سنگ درمانی از سنگ‌های آزمایشگاهی نیز می توان استفاده کرد.

قطعه‌های طلا

تمام قطعه های طلای استفاده شده در محصولات درگون جولری عیار ۱۸ هستند که با فاکتور رسمی درگون ارائه می شوند.
گوی‌های طلای استفاده شده عموما ساخت کشور ایتالیا می‌باشند اما به تازگی در راستای حمایت از تولید داخلی از متریال‌های ایرانی با کیفیت مناسب هم استفاده می‌شود.

قطعه های استیل

قطعه‌های استیل دو بعدی مورد استفاده در محصولات طراحی شده توسط تیم طراحی درگون از جنس استیل ۳۱۶ ضد زنگ هستند.
رنگ استیل‌های نقره‌ای ثابت است و مادام‌العمر از طرف درگون ضمانت می‌شود.
حساسیت و یا عدم حساسیت به این نوع استیل بسته به پوست شخص مصرف کننده دارد و ضمانتی بر ضد حساسیت بودن محصولات نیست.

کش

کش نامرئی مورد استفاده در دستبند های کشی ساخت برند Eminente کشور ایتالیا است، مقاومت کش در برابر کشش زیاد بسیار بالاست به طوری که با کشیدن توسط دست امکان پاره شدن ندارد اما طبیعی است که دستبند در صورت کشیده شدن زیاد از قسمت گره باز شود لذا توصیه می شود از کشش بیش از حد دستبند خودداری نمایید همچنین کش در برابر شی تیز و گرمای زیاد مقاوم نیست.

بند دستبندهای دورپیچ

بندهای موازی که سنگ‌های دستبند دورپیچ میان آنها بافته می شود ۱۰۰% از جنس کتان هستند و تولید کارخانه KORD کشود ترکیه می باشند.

نخ دستبندهای دور پیچ

نخ مورد استفاده برای بافتن سنگ دستبندهای دور پیچ میان بندهای موازی تولید کارخانه KORD کشور ترکیه هستند، جنس این نخ ها پلی استر می‌باشد.

دکمه‌ی استیل دستبندهای دورپیچ

استیل عیار ۳۱۶ ضد زنگ به قطر ۱٫۵ میلیمتر که به شکل بیضی برش خورده به عنوان قفل دستبندهای دورپیچ استفاده می‌شود و نشان "DRAGON JEWELRY" که در قسمت پایین آن عمیق حکاکی شده است اصالت کالای تولید شده توسط درگون جولری را تایید می‌کند.

چرم

چرم‌های تخت مورد استفاده در دستبندها عموما چرم طبیعی گاو هستند که طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به صورت بافت بر روی آنها ضرب شده است، به طور مثال چرم سرمه‌ای با طرح سوسمار همان چرم طبیعی گاو است که طرح سوسمار بر روی آن ضرب خورده و رنگ سبز بر روی کار زده شده است.

لابه داخلی تمامی دستبندهای چرم تخت از چرم طبیعی خام بدون رنگ (cross) تشکیل شده اند که احتمال حساسیت‌های پوستی را به طور چشمگیری کاهش می‌دهند.

گوی نگین دار سواروفسکی

توپ‌های پلاستیکی به رنگ‌های مختلف که کریستال‌های برند سوارفسکی (Swarovski) تولید کشور چک روی آنها کار شده است.

تطابق عکس با محصول

تمامی محصولات درگون جولری توسط تیم گرافیک و عکاسی با تجهیزان عکاسی صنعتی حرفه ای عکسبرداری می شوند، تمام تلاش تیم بر این است که محصول واقعی با عکس نمایش داده شده کوچکترین مغایرتی نداشته باشد.

همچنین مشخصات اندازه ای برای تمام اجزای محصول در قسمت توضیحات ذکر شده است و عکس روی دست و گردن جهت تشخیص بهتر اندازه در گالری هر محصول قرار گرفته است.

با این حال ممکن است محصول در صفحه نمایش های مختلف (LCD, LED, Retina, super AMOLED) به رنگ های مختلفی نمایش داده شود، به همین خاطر سیستم خرید در تهران به صورتی است که می‌توانید در هنگام تحویل و حضور همکاران پخش تطابق رنگ محصول ارسالی را با عکس مشاهده شده بررسی کنید، در صورت وجود مغایرت همکاران ما محصول را بدون دریافت هزینه باز می‌گردانند.

همچنین در شهر های دیگر بعد از دریافت از مامورین شرکت پست در صورت وجود مغایرت تا ۲۴ ساعت فرصت دارید تا با بخش پشتیبانی تماس گرفته و مغایرت را گزارش دهید، همکاران پشتیبانی راهنمایی های لازم را جهت پس فرستادن محصول ارائه خواهند‌کرد و پس از دریافت مرسوله توسط درگون جولری هزینه‌ی پست به حساب شما واریز خواهد شد.

پس با اطمینان خاطر سفارش دهید!
تیم پشتیبانی درگون همواره پاسخگو و برطرف کننده ی مشکلات احتمالی است.