شما برای چه زیورآلات استفاده می‌کنید؟ برای زیباتر به نظر رسیدن دست‌ها یا گوش‌ها و گردنتان؟ برای ست کردن طلا و جواهر با لباس‌های مختلف یا برای نشان دادن سلیقه؟ واقعیت این است که زیورآلات، راهی هستند برای بیان فردیت و سلیقه شخصی هرکدام از ما در انتخاب استایل. بعضی‌ها عاشق طلاهای براق و بزرگ هستند و بعضی‌ها دوست دارند مینیمال و ساده لباس بپوشند و همین نکته را در انتخاب زیورآلاتشان هم انتخاب می‌کنند. یکی از راه‌های بیان فردیت، زیورآلاتی هستند که چند سالی است ترند شده‌اند و حرف اول اسم شما روی آن‌‌ها قرار دارد. چه دستبند و چه گوشواره، چه گردنبند یا حتی آویز ساعت. حرف اول اسم شما یا فرد مورد علاقه‌تان می‌تواند همیشه همراهتان باشد. در این مطلب با هم بیشتر از محصولاتی می‌خوانیم که حرف اول اسم، آن‌ها را متمایز می‌کند.

کاربرد زیبایی‌شناسانه حروف

این روزها نقش "حروف" در زندگی همه ما شاید کمتر از قبل شده باشند. بیشتر کارهایی که تا چند سال قبل و با نوشتن حروف روی کاغذ انجام می‌دادیم این روزها توسط گجت‌ها و با تایپ انجام می‌شوند. دیگر آدرس یادداشت نمی‌کنیم، اسممان را خیلی با مداد یا خودکار نمی‌نویسیم و "حرف" به شکل قدیمی‌اش شکلی نیمه کلاسیک پیدا کرده (و شاید تا چند سال دیگر کاملا کلاسیک به حساب بیاید). حضور حروف روی زیورآلات، تابلوهای تزئینی و حتی پارچه، طراحان معاصر را به فکر تولید محصولاتی انداخت که آن حس و حال قدیمی را زنده کنند و علاوه بر آن، خیلی هم زیبا باشند. طلا و جواهر هم مثل بقیه المان‌های تزئینی در این سال‌ها میزبان حروف و کلمات بودند.

یک هدیه منحصر به فرد برای عزیزان شما

این که حرف اول اسم کسی که دوستش دارید یا حتی اسم خودتان همیشه روی دست یا گردنتان باشد حس خیلی خوبی دارد مگر نه؟ طلاهای ما نزدیک‌ترین لباس‌هایمان هستند و بخش زیادی از روز را در تماس مستقیم با پوستمان می‌گذرانند. پس این بار به جای هدیه‌های همیشگی روز تولد یا ولنتاین مثل آویز نگین‌دار، شکلات یا انواع کارت هدیه به فکر یک هدیه شخصی و منحصر به فرد باشید. هدیه‌ای مثل زیورآلات با حروف اول اسم که عزیزان شما را شادتر از همیشه می‌کنند.

هدایایی با حرف اول اسم در درگون

درگون محصولات بسیار متفاوت و گوناگون دارد که هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها با حروف اول اسم تزئین شده‌اند. اگر طرفدار سنگ هستید، بهاین صفحه سری بزنید و ترکیب انواع سنگ‌ها مثل ابسیدین و اونیکس را با حروف اول اسم ببینید و از بین آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب کنید. چرم دوست دارید؟ دستبندهای چرم مردانه را دراین صفحه و دستبندهای چرم زنانه رااین جا ببینید. حروف اول اسم در دستبندهای درگون هم از طلا هستند و هم از استیل و این یعنی شما می‌توانید متناسب با بودجه خودتان بهترین خرید را انجام بدهید.

یک خرید آسان از درگون

خیلی از فروشگاه‌ها (حتی فروشگاه‌های آنلاین) برای سفارش دستبند حروف اسم زمان زیادی را صرف می‌کنند اما در درگون شما می‌توانید با صرف تنها چند دقیقه وقت و پرداخت کاملا آنلاین دستبند خودتان را سفارش بدهید و فرایند هدیه دادن را جلو بیاندازید چون درگون همه این دستبندهای حروف را موجود دارد (و البته برای خرید هدیه، همیشه فروشگاه‌های آنلاین به صرفه‌تر از گشتن در مغازه‌های سطح شهر هستند). علاوه بر این اگر در تهران ساکن باشید، سفارش شما در کمتر از یک ساعت به دستتان می‌رسد (در تهران و همه شهرهای ایران، اگر تمایل به خرید آنلاین ندارید می‌توانید بعد از دریافت محصول درب منزل پرداخت کنید). همه محصولات درگون از جمله دستبندهای حروف، می‌توانند بازگشت داده شوند (از یک تا هفت روز بعد از خرید).

چرا هدیه خریدن اهمیت دارد؟

بیشتر از هر چیز، هدیه خریدن "یک کار قشنگ" است و قیمت یا ارزش فیزیکی آن می‌تواند اهمیت زیادی نداشته باشد. خیلی از ما وقتی برای اولین بار وقتی این نکته را یاد می‌گیریم که در کودکی نمره‌های خوب می‌گیریم و پدر و مادرمان را خوشحال می‌کنیم. یک نمره خوب، یک یادآوری زیبا یا حتی یک شاخه گل می‌توانند هدیه باشند. هدیه دادن یک کار روزمره و تکراری مثل صبحانه خوردن نیست که برای ما عادی بشود، برای همین هم از هدیه‌ها خیلی خوشحال می‌شویم، مخصوصا اگر سورپرایز باشند. وقتی به کسی کادو می‌دهیم، بدون انتظار جبران در حال بخشش هستیم و خود این هم حس خیلی خوبی به گیرنده می‌دهد (هرکسی که باشد، همسر، پدر و مادر و حتی همکار یا پستچی خانه شما) هم ما را به بیشتر هدیه دادن تشویق می‌کند.