یک نفر را در مرکز قرار دهید:

اگر هر دوی شما بخواهید بیشترین میزان توجه را به خودتان جلب کنید و تیپ و لباس برتر را بپوشید، نتیجه این می‌شود که به هیچ‌کدامتان به اندازه‌ای که لایقش هستید توجه نمی‌شود. عوض اینکه با هم رقابت کنید سعی کنید مکمل همدیگر باشید. 

اگر قرار است لباس‌های تیره بپوشید، خانم می‌تواند از یک رنگ کاملا متضاد برای روی لباسش استفاده کند. مثلا هردویتان سر تا پا سرمه‌ای بپوشید و خانم یک کت قرمز روی لباسش بپوشد. با این کار بدون اینکه جلب توجه بیش از حد کنید، جلوه لباس هردویتان بیشتر می‌شود.

به جای جنس لباس، رنگ‌ها را ست کنید:

اشتباهی که ممکن است ترکیب لباس‌های یک زوج را نابود کند این است که لباس‌های دقیقا شکل هم بپوشند. دلیل رخ دادن این اشتباه این است که خیلی از افراد ست بودن لباس را با همجنس بودن آن اشتباه می‌گیرند. مثلا به جای اینکه هر دو نفرتان کت و شلوار براق مشکی بپوشید، می‌توانید لباس‌های مشکی را با هم ست کنید؛ یعنی یک نفرتان کت و شلوار کتانی بپوشد و دیگری کت و دامن چرم. 

رنگ‌هایی بپوشید که مکمل همدیگرند:

ترکیب رنگ‌ها می‌تواند باعث شود لباس‌های هر دوی شما زیبا و جذاب‌تر به نظر برسد. از رنگ‌هایی استفاده کنید که مکمل یکدیگرند. مثلا اگر خانم لباسی با رنگ کرم پوشیده است، آقا می‌تواند با یک تیشرت سفید و کت تک مشکی ترکیب را کامل کند. استفاده از رنگ‌های خنثی این امکان را به شما می‌دهد که گزینه‌های بیشتری برای ست کردن لباس‌هایتان داشته باشید.

لباس‌های کاملا هم‌شکل بپوشید:

با اینکه گفتیم لباس‌های دقیقا هم‌شکل می‌توانند تیپ و استایل زوج را نابود کنند، اما گاهی اوقات اگر بتوانید به درستی این کار را انجام دهید نتیجه فوق‌العاده‌ای خواهید گرفت. مثلا می‌توانید هر دوتاییتان شلوار مشکی با لباس خاکستری بپوشید. برای اینکه ترکیب کامل‌تر شود، یک نفرتان، ترجیحا خانم، ژاکت چرمی مشکی روی لباس بپوشد. یا هر دونفرتان پیراهن و شلوار دقیقا هم‌شکل بپوشید و یک نفرتان روی پیراهن کت به تن کند. 

از زیورآلات کمک بگیرید:

استفاده از زیورآلات به طور کلی نشان می‌دهد که شما چقدر به جزئیات اهمیت می‌دهید. اگر به درستی زیورآلاتی که استفاده می‌کنید را با هم ست کنید هم خودتان حس خوبی خواهید داشت و هم در چشم دیگران زوج جذابی خواهید بود. راه‌های مختلفی برای ست کردن زیورآلات وجود دارد. 

یک راه این است که هر دو نفرتان از یک نوع دستبند استفاده کنید. مثلا می‌توانید هر دو نفرتان از دستبندهای مجموعه الفبای درگون جولری استفاده کنید. این دستبندها یک آویز دارند که حرف مورد نظر شما روی آن ثبت شده است. انتخاب‌هایی که این سری محصولات در مقابلتان می‌گذارند بسیار زیادند. مثلا یکی از شما می‌تواند دستبند چرم زرد ساده با آویز طلا دست کند و نفر دیگر به سراغ دستبند چرم آبی روشن با آویز استیل برود. 

راه دیگر این است که هر دو نفرتان از سری زنانه و مردانه یک محصول استفاده کنید. مثلا از محصولات درگون جولری، یک نفرتان از دستبند نقره زنانه با سنگ چشم ببر استفاده کند و نفر دیگر از نسخه مردانه همین محصول استفاده کند. 

همیشه لازم نیست ست باشید:

این نکته را باید یادآوری کنیم که لازم نیست همیشه با هم ست باشید. خیلی از ما فراموش می‌کنیم که هدف اصلی ما از پوشیدن لباس خوب این است که خودمان لذت ببریم. اگر قرار باشد هر جایی که می‌خواهید بروید خودتان را به زحمت بیندازید و اذیت کنید که بتوانید لباس‌های ست بپوشید، همیشه استرس خواهید داشت و کم‌کم انتخاب لباس برایتان از یک سرگرمی به وسواسی دائمی تبدیل می‌شود.

پایان:

بعضی از زوج‌ها هستند که وقتی وارد یک جمع می‌شوند، همه نگاه‌ها را به سمت خودشان می‌کشند. آن‌ها دقیقا می‌دانند چگونه باید لباس‌ها و زیورآلاتشان را با هم ست کنند تا بیشتر از بقیه بدرخشند. نکته ظریفی که در مورد ست کردن لباس وجود دارد این است که اگر اصرار بیش از حدی روی شبیه بودن لباس‌ها داشته باشید، نتیجه‌ای که می‌گیرید اصلا خوب و خوشایند نیست. 

راه نشان دادن این که به جزئیات اهمیت می‌دهید این است که به تک‌تک چیزهایی که می‌پوشید توجه کافی داشته باشید. اگر با شریک زندگیتان بتوانید از زیورآلاتی استفاده کنید که با هم ست هستند، به همه نشان خواهید داد که چقدر به عنوان یک زوج به همدیگر اهمیت می‌دهید. پیشنهاد ما برای ست کردن زیورآلات، مجموعه دستبند الفبای درگون جولری است. در این مجموعه می‌توانید حرف مورد نظرتان را، مثلا حرف اول اسمتان، روی آویزی از طلا، استیل یا نقره ثبت کنید. اینکه از دستبندهای یک مجموعه برای هماهنگ کردن لباس‌ها و زیورآلات استفاده کنید در عین حال که کار ست کردن را ساده می‌کند، نتیجه درخشانی در پی خواهد داشت. برای مشاهده محصولات مجموعه الفبای درگون جولری روی لینک زیر کلیک کنید.

دستبند حروف الفبا درگون جولری