واضح است که کیفیت و نوع ساخت برندهای مختلف با هم متفاوت است. جنس چرم و سنگ و فلز به کار رفته در دستبندها و طراحی آن‌ها تأثیر زیادی در ماندگاری و زیبایی دستبند دارند. در این نوشته توضیح می‌دهیم چه چیزی دستبندهای درگون جولری را از دستبندهای موجود در بازار متمایز کرده است. 

دستبند خوب با متریال بد ساخته نمی‌شود:

یکی از چیزهایی که باعث می‌شود دستبندهای درگون جولری از دستبندهای بقیه برندها متمایز باشد، متریالی است که در آن‌ها به کار رفته است. دستبند وسیله‌ای است که اکثر افراد دائما آن را همراه خود دارند و به همین دلیل باید کیفیت متریالی که در آن به کار می‌رود بسیار بالا باشد. 

چرم:

چرم به کار رفته در دستبندهای این شرکت دولایه هستند. لایه زیرین که با پوست شما در ارتباط است از چرم خام یا اصطلاحا کراست ساخته شده و نیمه ارگانیک است، بنابراین حساسیت ایجاد نمی‌کنند. لایه رویی هم از چرم طبیعی دباغی و رنگ‌شده گاو ساخته شده است. برای اینکه بتوانید دستبندتان را به راحتی از گرد و غبار و کثیفی پاک کنید، همراه دستبند یک واکس و ابر تمیزکننده ارسال می‌شود. لازم است به این نکته اشاره کنیم که نخ ها و کنف های استفاده شده نانو و ضدآب نیستند و اگر با آب و لوازم بهداشتی زیاد در ارتباط باشند پوسیده خواهند شد.

طلا، نقره و استیل:

طلا، نقره و استیلی که در دستبندها به کار رفته همگی واقعی هستند. عیار طلای به کار رفته در تمام محصولات ۱۸ است و وزن آن در صفحه توضیح محصول نوشته شده. نقره‌هایی که در این دستبندها به کار رفته ۹۲۵ عیار هستند و روی آن‌ها سیاه قلم کار شده است. استیلی هم که درگون جولری برای محصولاتش به کار می‌برد استیل ۳۱۶ عیار و ضد زنگ است و برای پوست حساسیتی ایجاد نمی‌کند؛ رنگ این استیل‌ها هم همیشه ثابت است و تغییر نمی‌کند.

نخ و کنف:

نخ‌ها و کنف‌های به کار رفته در محصولات درگون جولری همگی با فناوری نانوی ضد آب و گرد و خاک ساخته شده‌اند و تولیدی شرکت KORD ترکیه هستند.

سنگ:

سنگ‌های دستبندهای درگون جولری آزمایشگاهی هستند و از ترکیبات معدنی ساخته شده‌اند. تفاوت سنگ‌های آزمایشگاهی و طبیعی در این است که زمان به وجود آمدن سنگ‌های طبیعی بسیار زیاد است. اما نوع آزمایشگاهی این سنگ‌ها ظرف چند ساعت و در آزمایشگاه ساخته می‌شود و ظاهری کاملا شبیه به سنگ‌های طبیعی دارند.

طراحی خوب کار هر برندی نیست:

اگر بهترین متریال‌های دنیا را هم کنار هم بگذارید، تا زمانی که به خوبی طراحی نشده باشند ظاهر زیبایی نخواهند داشت. به همین دلیل است که طراحی نقش بسیار مهمی در زیبایی دستبند شما دارد. طراحی دستبندهای درگون جولری به شکلی است که می‌تواند تمام سلیقه‌های مختلف را راضی کند. 

بسیاری از دستبندهایی که در بازار وجود دارند شبیه همدیگر هستند و هیچ ویژگی خاصی ندارند که آن‌ها را از همدیگر متمایز کنند. یکی از نکاتی باعث می‌شود دستبندهای درگون جولری متمایز باشند، منحصر به فرد بودن طراحی آن‌هاست. 

نکته دیگری که نشان‌دهنده‌ تفاوت دستبندهای این برند با سایر برندهاست این است که روی تمام محصولات این شرکت نام آن ثبت شده. به این ترتیب می‌توانید مطمئن باشید محصولی که خریداری می‌کنید با کیفیت درگون جولری به دستتان می‌رسد.

دستبند شما دستبند بقیه نیست:

یکی از راه‌هایی که می‌توانید تیپ و لباستان را از بقیه متمایز کنید این است که وسایلتان را شخصی‌سازی کنید. وقتی می‌خواهید یکی از دستبندهای مجموعه الفبای درگون جولری را سفارش بدهید، می‌توانید انتخاب کنید که روی آویز آن چه حرفی نوشته شده باشد. به این ترتیب دستبندی خواهید داشت که مخصوص خودتان است و با دیگران فرق می‌کند. 

خرید از هرجایی لذت‌بخش نیست:

در کنار تمام نکاتی که دستبندهای درگون جولری را از بقیه متمایز می‌کند، یک نکته دیگر وجود دارد که کلا تجربه خرید از این برند را متفاوت می‌کند. خریدی که می‌کنید در بسته‌بندی شکیل و منحصر به فردی به دستتان می‌رسد که نشان می‌دهد شما چقدر برای این مجموعه با ارزش هستید. بسته‌بندی‌های این شرکت در هر فصل متفاوت است و به شکلی طراحی شده که المان‌های نشان‌دهنده فصل در آن وجود داشته باشد. 

هر برندی گارانتی نمی‌کند:

اینکه هزینه کنید و یک دستبند بخرید و ظرف مدت چند روز پاره شود اصلا حس خوبی ندارد. اگر به هر دلیلی از خرید خودتان از درگون جولری راضی نبودید، تا ۲۴ ساعت می‌توانید بدون پرداخت هزینه کالا را به شرکت برگردانید. غیر از آن هم تمام محصولات گارانتی دارند و تا سه سال اگر برایشان مشکلی ایجاد شود قابل تعمیر هستند.

پایان:

دستبند خوب و با کیفیت چیزی است که تا سال‌ها همراه شما می‌ماند. چیزهای زیادی هستند که باعث تمایز دستبند درگون جولری با دستبندهای دیگر برندها می‌شوند. کیفیت ساخت، طراحی، متریال به کار رفته و تجربه خریدی که درگون جولری در اختیارتان می‌گذارد باعث می‌شود بعد از اولین خرید مطمئن شوید که دستبندهای این برند با بقیه دستبندها متفاوتند. برای مشاهده دستبندهای الفبا روی لینک زیر کلیک کنید.

دستبندهای الفبای درگون جولری