خیلی از مردم برای انتخاب پوشش سعی می‌کنند از چهره‌های سینما و سلبریتی‌ها الگو بگیرند. به همین دلیل این نوشته را به بررسی اکسسوری‌هایی که چهره‌های سینما در ایران استفاده می‌کنند اختصاص داده‌ایم و با هم مرور می‌کنیم این افراد در جشنواره‌ها و اکران‌های مردمی سالی که گذشت چه پوششی داشتند.

فقط برای اینکه خیالمان راحت شود در تعریف اکسسوری با هم هم‌نظر هستیم، اکسسوری را اینگونه تعریف می‌کنیم:

«اکسسوری به هر وسیله‌ای غیر از لباس اصلی می‌گویند که در کنار لباس‌ها قرار می‌گیرند و باعث جذابیت بیشتر تیپ و استایل افراد می‌شوند.»

هستی مهدوی، بازیگر فیلم رد خون:

هستی مهدوی در جشنواره فجر امسال تیپ کلاسیک طوسی رنگ را انتخاب کرده و کت و شلواری به این رنگ پوشیده بود. این بازیگر جوان سینمای ایران برای اینکه تیپش را کامل کند، به سراغ کیف دستی چرم مشکی و زنجیر نقره‌ای رفته بود. این تیپ و پوشش ما را یاد سینمای کلاسیک هالیوود می‌اندازد؛ احتمالا هدف خود مهدوی هم همین بوده است.

مهرداد صدیقیان، بازیگر فیلم ایده اصلی:

مهرداد صدیقیان برای کت و شلوارش رنگ سرمه‌ای را انتخاب کرده بود و زیر کتش یک لباس تمام مشکی یقه اسکی پوشیده بود. رنگ شیشه عینک صدیقیان هم سرمه‌ای بود و هارمونی درست و دقیقی از رنگ‌های تیره را ایجاد کرده بود. صدیقیان برای اینکه کمی تنوع در رنگ‌هایی که به تن کرده بود ایجاد کند، رنگ دکمه‌هایش کتش را سفید انتخاب کرده بود؛ این دکمه‌ها از نظر میزان جذابیت عملا در نقش یک اکسسوری مجزا ظاهر شدند.

بهنوش طباطبایی، بازیگر فیلم رد خون:

بهنوش طباطبایی، دیگر بازیگر زن فیلم رد خون، به سراغ تیپ و استایل بسیار ساده و شیک رفته بود. برای رسیدن به این سادگی، طباطبایی کت و دامن بلند مشکی را با بلوز سبز ترکیب کرده و برای کامل کردن ست جذابش، از گردنبند بلند و کیف چرمی ظریف‌کاری شده استفاده کرده بود.

نوید محمدزاده، بازیگر فیلم متری شش و نیم:

نوید محمدزاده به انتخاب پوشش و استایل خاص خودش مشهور است. اما او برای این دوره از جشنواره فجر تیپ اسپرت ساده‌ای را انتخاب کرده بود. شلوار جین روشن، بلیز خاکستری روشن و کت طوسی ترکیب رنگ ساده و جذابی را برای این بازیگر موفق سینمای ایران ایجاد کرده بود. اکسسوری که محمدزاده برای تکمیل تیپش از آن استفاده کرد، یک کلاه انگلیسی طوسی رنگ بود که با کت او در هماهنگی رنگی کامل قرار داشت.

نسیم ادبی، بازیگر فیلم آشفتگی:

نسیم ادبی در پوششی که برای این مراسم داشت از ترکیب رنگ‌های سیاه و صورتی استفاده کرده بود. پایه اصلی لباس‌های ادبی همگی سیاه‌رنگ بودند و برای اینکه بتواند تضاد رنگی درستی با رنگ سیاه ایجاد کند، رنگ صورتی را برای اکسسوری‌هایش انتخاب کرده بود. استفاده از ساعت طلایی کلاسیک و انگشتر برنزی، نشان می‌داد که نسیم ادبی تا چه حد به استفاده از اکسسوری‌ها و زیورآلات تسلط دارد.

هوتن شکیبا، بازیگر فیلم شبی که ماه کامل شد:

هوتن شکیبا در این دوره از جشنواره فجر هم به خاطر فیلمش درخشید و هم به خاطر پوششی که انتخاب کرده بود. شلوار سیاه، تیشرت سفید و کت طوسی ترکیب ساده و کلاسیکی است که ممکن است هر روز با آن مواجه شویم. اما شکیبا برای اینکه کمی تنوع را چاشنی تیپش بکند، به سراغ یک شال گردن بلند و پهن که رنگی مشابه رنگ کتش داشت رفته بود.

ساره بیات، بازیگر فیلم سمفونی نهم:

ساره بیات یکی از بازیگران بی‌حاشیه سینمای ایران است و در اینستاگرام بیش از ۲ میلیون نفر دنبال‌کننده دارد و هیچ کسی را دنبال نمی‌کند. در جریان اکران مردمی فیلم سمفونی نهم، ساره بیات یک مانتوی مشکی جلوباز را با لباس‌های مشکی و شال سرمه‌ای ست کرده بود. برای تکمیل این تیپ ساده و جذاب، بیات لوگوی شرکت شانل را روی یقه کتش نصب و در دست چپش یک ساعت نقره‌ای و یک دستبند سنگی دست کرده بود.

پایان:

در بسیاری از کشورهای جهان، سلبریتی‌ها الگوهای مناسبی برای انتخاب پوشش و استایل افراد هستند. دلیل این موضوع این است که خیلی از چهره‌های سینما طراح اختصاصی لباس دارند و پول زیادی خرج این طراحی‌ها می‌کنند؛ به همین دلیل نتیجه‌ای که می‌گیرند معمولا زیبا و چشم‌گیر است.

یکی از اکسسوری‌هایی که خیلی از چهره‌های سینما به سراغش می‌روند، دستبندها و گردنبندها هستند. تنوع این نوع از زیورآلات به حدی زیاد است که انتخاب‌های زیادی را در مقابل افراد می‌گذارد. یکی از چیزهایی که باعث جذابیت بیشتر سلبریتی‌ها می‌شود این است که معمولا به سراغ نسخه‌های ویژه یا همان Limited Edition برندهای مختلف می‌روند.

برای اینکه بتوانید خودتان را از بقیه متمایز کنید، در درگون جولری مجموعه‌ای از محصولات ویژه را آماده کرده‌ایم که از طراحی منحصر به فرد این برند برخوردارند و باعث درخشش بیش از پیش تیپ و استایل شما می‌شوند. برای دیدن این مجموعه روی لینک زیر کلیک کنید.

محصولات ویژه درگون جولری