شال‌های روشن:

تنوع شال‌ها به حدی است که می‌توانید هر روز با یک رنگ مختلف از خانه خارج شوید. اما پیشنهاد می‌کنیم در فصل پاییز از رنگ‌های روشن استفاده کنید. دلیل پیشنهادمان شرایط آب و هوایی پاییز است؛ در این فصل هوا اکثرا ابری و تاریک است. رنگ‌های روشن در تضاد با این شرایط قرار می‌گیرند و به خوبی جلوه می‌کنند. 

روسری طرح‌دار:

روسری‌ها تنوع طرح خیلی زیادی دارند. می‌توانید از طرح‌هایی استفاده کنید که با پاییز مرتبطند. مثلا روسری‌ای بگیرید که روی آن پر از برگ‌های زرد است. می‌توانید هم کلاسیک باشید و با رنگ سرمه‌ای، در هارمونی رنگی پاییزی قرار بگیرید.

سویشرت زیپ‌دار:

خوبی پوشیدن سویشرت زیپ‌دار این است که هم به زیبایی ظاهرتان کمک می‌کند و هم گرمتان می‌کند؛ به محض اینکه وارد ساختمان و جای گرم شدید هم می‌توانید آن را به راحتی دربیاورید. ترکیب سویشرت و پیراهن یکی از ترکیباتی است که همیشه و همه‌جا مناسب است. سعی کنید از تضاد رنگ استفاده کنید. این کار باعث می‌شود جلوه پیراهن و سویشرتی که پوشیده‌اید بیشتر شود.

هودی سایز بزرگ:

لباس‌های گشاد طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. هودی گشاد، هم راحت است و هم زیبا. در انتخاب هودی پاییزی دقت کنید که کلاهش طوری باشد که به درستی روی سرتان جا بگیرد. اگر هم بخواهید با تیپی مدرن‌تر از خانه خارج شوید می‌توانید مثل رپرهای امریکایی زیر کلاه هودی یک کلاه کپ بگذارید تا تیپتان تکمیل شود. 

کلاه کپ:

لازم نیست طرفدار یک تیم بیس‌بال یا بسکتبال باشید که از سر کردن کلاه کپ لذت ببرید. کلاه کپ نه محدود به فصل است و نه محدود به دختر یا پسر بودن. می‌توانید به جای کلاه‌های بافتنی که خیلی از افراد در این فصل سر می‌کنند به سراغ کلاه‌های نقابدار بروید. سعی کنید رنگ کلاه را با شلوار یا لباستان ست کنید. برخلاف شال که رنگ روشنش را پیشنهاد کردیم، کلاه کپ را تیره‌رنگ پیشنهاد می‌کنیم. 

کوله فانتزی:

وقتی که پاییز پر از رنگ است، چرا شما به تنوع رنگش اضافه نکنید؟ می‌توانید در این فصل از کوله‌های رنگارنگ و فانتزی استفاده کنید؛ رنگ‌های بنفش و آبی ترکیب جذابی هستند که هم می‌توانند مکمل لباس شما باشند و هم به اندازه کافی در این آب و هوا دیده می‌شوند.

زیورآلات پاییزی:

تنوع رنگی پاییز باعث می‌شود که لازم نباشد در پوشیدن لباس به خودتان سخت بگیرید. می‌توانید چند لباس روی هم بپوشید و رنگ‌های مختلف را با هم ست کنید. برای کامل کردن ست هم می‌توانید از زیورآلات پاییزی استفاده کنید. مثلا چندتا دستبند دورپیچ یا سنگی را با هم دست کنید.

گردنبند هم گزینه جذابیست. می‌توانید یک گردنبند بیندازید روی لباستان و یا می‌توانید چندتا گردنبند را با هم ست کنید و آویزان کنید.

خیلی از برندهای خارجی امسال به سراغ طراحی‌های کلاسیک دهه ۸۰ امریکا رفته‌اند. شما هم می‌توانید به عنوان زیورآلات پاییزی به سراغ طرح‌های قدیمی بروید. فراموش نکنید بعضی وقت‌ها استفاده از پوشش کلاسیک نشان‌دهنده اوج مدرن بودن است.

بوت و نیم‌بوت:

احتمالا لیستی پیدا نمی‌کنید که در مورد لباس‌های پاییزی باشد و بوت و نیم‌بوت در آن وجود نداشته باشد. اگر از افرادی هستید که لباس‌های تیره را ترجیح می‌دهند، می‌توانید بوت را تیره انتخاب کنید و با بقیه لباس‌هایتان ست کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که تضاد رنگ‌ها در لباس پوشیدن می‌تواند به جذابیت پوشش کمک کند. مثلا می‌توانید لباس‌های تیره را با بوت‌های روشن ست کنید. 

کیف‌های دستی بزرگ:

خیلی از خانم‌ها از کیف‌های دوشی استفاده می‌کنند. اگر از این دسته هستید، می‌توانید تیپ پاییزیتان را با کیف‌های بزرگ یا اصطلاحا اوورسایز ترکیب کنید. به این ترتیب هم جای بیشتری برای وسایل شخصی خواهید داشت و هم ظاهرتان مدرن‌تر خواهد بود. البته این موضوع را باید یادآوری کنیم که حواستان باشد کیف را بیش از حد سنگین نکنید؛ کیف‌های دوشی برای کتف مناسب نیستند و اگر بیش از حد سنگین باشند به شما آسیب می‌زنند.

باندانا:

بسیاری از روزهای پاییزی با باد همراه است. می‌توانید از باندانا هم برای اضافه کردن به جذابیت پوششتان استفاده کنید و هم سرتان را از باد در امان نگه دارید. در انتخاب رنگ باندانا سخت نگیرید. ماهیت این دستمال‌های سر باعث می‌شود بتوانید آن‌ها را تقریبا با هر رنگ و لباسی ست کنید.

پایان:

افرادی که به طرح و رنگ لباسشان اهمیت می‌دهند برای هر فصل پوشش مخصوصی دارند. خوبی فصل پاییز این است که رنگبندی طبیعت در آن بسیار متنوع می‌شود و این موضوع به شما اجازه می‌دهد رنگ‌های مختلف را با هم ترکیب کنید. سعی کنید از رنگ و طرح‌هایی استفاده کنید که با رنگ‌های پاییزی در هارمونی کامل هستند. 

اگر از افرادی هستید که معتقدند تیپ و استایل بدون زیورآلات کامل نمی‌شود، پیشنهاد می‌کنیم کالکشن محصولات ویژه درگون جولری را ببینید؛ حتما چیزی پیدا می‌کنید که تکمیل کننده پوشش پاییزی شما باشد.

محصولات ویژه درگون جولری