یکی از بهانه‌هایی که مردم سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند تا به یکدیگر هدیه بدهند، عید کریسمس است. این عید شاید از نظر دینی و مذهبی مخصوص مسیحیان باشد، اما بزرگداشت آن محدود به مسیحیان نمی‌شود و افرادی که پیرو این دین نیستند هم از این روز برای برگزاری جشن و مهمانی استفاده می‌کنند. ابتدای این نوشته را به پاسخ این سوال اختصاص داده‌ایم که چرا در کریسمس هدیه می‌دهند؛ سپس به معرفی محصولی می‌پردازیم که برای هدیه دادن بسیار مناسب است. پس تا انتها با ما همراه باشید.

کریسمس چه روزی است؟

ممکن است زیاد با این موضوع مواجه شده باشید که کریسمس را با روز اول سال نوی میلادی یکی در نظر می‌گیرند. خب این کار اشتباه است؛ زیرا کریسمس قبل از سال نو و در تاریخ ۲۵ دسامبر برگزار می‌شود. دلیل بزرگداشت این روز این است که حضرت مسیح (س) در روز کریسمس به دنیا آمد و به همین دلیل این روز به عنوان یک جشن مذهبی شناخته می‌شود. کتاب مقدس مسیحیان یعنی انجیل، میلاد حضرت مسیح را با این کلمات توصیف می‌کند: «خداوند جهان را به حدی دوست داشت که تنها فرزندش را به آن فرستاد تا هرکسی که به او (مسیح) عقیده دارد تا ابد زنده بماند.»

چرا در این روز هدیه می‌دهند؟

در بسیاری از جاهای دنیا به بهانه این عید مذهبی به هم هدیه می‌دهند. رسم هدیه دادن به حدی در فرهنگ کشورهای غربی جا افتاده است که در این کشورها بچه‌ها باور دارند سانتا کلاز یا همان بابا نوئل مسئول رساندن هدیه این شب به آن‌ها است. شاید رایج‌ترین نمادی که برای این شب وجود دارد همین بابا نوئل با آن ریش سفید بلندش باشد. آن‌ها فکر می‌کنند شب که می‌خوابند، بابا نوئل با استفاده از سورتمه‌اش که توسط گوزن‌ها حرکت می‌کند در آسمان شهرها می‌چرخد و از دودکش خانه‌ها وارد می‌شود و برای بچه‌ها هدیه می‌گذارد. در بعضی از فرهنگ‌ها هم از این موضوع استفاده می‌کنند و به بچه‌ها می‌گویند اگر در طول سال رفتار مناسبی نداشته باشند، هدیه‌ای از بابانوئل دریافت نمی‌کنند. 

در کشورهایی که بچه‌ها به بابانوئل عقیده دارند، پدر و مادرها برای اینکه در شادی کودکانشان سهیم باشند در این جریان شرکت می‌کنند و وقتی بچه‌ها خوابند در کنار درخت کاج (که یکی دیگر از نمادهای سال نوی میلادی و کریسمس است)، هدیه می‌گذارند. 

چه هدایایی در این روز مرسوم است؟

هدایایی که در کریسمس می‌دهند متنوع است. اما چیز ثابتی در بین هدایا وجود دارد که همه مردم، کوچک و بزرگ انتظارش را می‌کشند؛ آن هدیه چیزی نیست جز شکلات! شکلات‌های به شکل قلب یا به شکل گوزن از هدایایی هستند که رسم است افراد در این روز به هم بدهند. غیر از شکلات معمولا افراد به همدیگر لباس، عطر، کفش، کتاب، زیورآلات و... هم هدیه می‌کنند. 

چیزی که به جذابیت هدایای روز کریسمس اضافه می‌کند این است که کسی اجازه ندارد تا قبل از روز عید به هدیه‌اش دست بزند. تصور کنید که در خانه‌تان و در کنار درخت کریسمس چندین هدیه منتظر باشند که بازشان کنید و اجازه نداشته باشید به سراغشان بروید. احتمالا از استرس باز کردن هدایا نتوانید به راحتی بخوابید!

هدیه کریسمس به سبک درگون جولری:

در درگون جولری متوجه اهمیت هدیه دادن هستیم و به همین دلیل سعی می‌کنیم در مناسبت‌های مختلف شرایط را جوری فراهم کنیم که بتوانید با خیال راحت برای عزیزانتان هدیه بخرید. یکی از این مناسبت‌ها که به آن توجه زیادی داریم، کریسمس است.

در صورتیکه بخواهید در روزهای نزدیک به کریسمس هدیه بخرید، با ثبت سفارش از سایت، کل پروسه بسته بندی توسط درگون جولری انجام می‌شود و سفارش در بسته‌ای به دستتان می‌رسد که منحصرا برای این برند طراحی شده است. برای مناسبت‌های این‌چنینی، داخل بسته شما هدیه کوچکی هم قرار می‌دهیم که نقش سوپرایز و شگفتانه را ایفا می‌کند.

خرید در لحظه آخر:

ممکن است فرصت نکرده باشید از قبل هدیه‌ای برای روز کریسمس آماده کنید و وقتی نداشته باشید که بروید و کادو را بخرید. درگون جولری این امکان را فراهم کرده است که اگر در تهران هستید سفارش ظرف یک ساعت به دستتان برسد. اگر هم در تهران زندگی نمی‌کنید، سفارشتان نهایتا ظرف یک روز به دستتان می‌رسد. پس لازم نیست نگران خرید کادو در لحظه آخر باشید.

مجموعه الفبای درگون جولری:

پیشنهاد ما برای هدیه به مناسبت‌هایی مثل کریسمس، مجموعه الفبای درگون جولری است. به محصولات این مجموعه آویزی متصل است که انتخاب حرف نوشته شده روی آن به عهده خودتان است. پس اگر می‌خواهید به عزیزی هدیه بدهید و او را مطمئن کنید که برای انتخاب هدیه‌اش وقت صرف کرده‌اید، مجموعه الفبا بهترین گزینه است. انتخاب جنس آویز این محصولات هم به عهده خودتان است. می‌توانید از آویزهای طلای ۱۸ عیار استفاده کنید یا می‌توانید به سراغ استیل‌هایی بروید که رنگشان مادام‌العمر ثابت می‌ماند. در هر صورت خیالتان راحت خواهد بود که هدیه‌ای که می‌دهید تا مدت‌های بسیار زیادی سالم می‌ماند و عزیزتان از آن استفاده خواهد کرد. برای دیدن این مجموعه روی لینک زیر کلیک کنید.

مجموعه الفبای درگون جولری