دستبند تاچر در تاریخ ثبت می‌شود:

اگر عکس‌های مارگرت تاچر را مرور کنیم می‌بینیم او در روزهای بسیار مهم زندگی کاریش، که جزو مهم‌ترین روزهای تاریخ انگلستان هم محسوب می‌شود، یک دستبند ثابت دست می‌کرده است. مثلا بانوی آهنین در جریان استقبالش از میخاییل گورباچف، آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوری، در سال ۱۹۸۴ و در جریان ملاقاتش با نلسون ماندلا، اولین رئیس جمهور آفریقای جنوبی که توسط مردم انتخاب شد، در سال ۱۹۹۰ این دستبند را در دست داشته است. دستبندی که روی آن جواهراتی رنگارنگ کار شده و گفته می‌شود که هدیه همسر تاچر به او بوده است. تاچر نه تنها در مراسم‌های رسمی این دستبند را دست می‌کرده، بلکه زمانی هم که قرار بوده از او عکس‌های رسمی بگیرند این دستبند را همراه داشته است.

وسایل تاچر به فروش می‌رسد:

در ماه می سال ۲۰۱۹، به مناسبت چهلمین سالگرد انتخاب مارگرت تاچر به عنوان اولین نخست‌وزیر زن تاریخ بریتانیا، حراج بزرگی از وسایل او برگزار شد. در این حراج ۱۷۰ قطعه از وسایل بانوی آهنین به فروش گذاشته شد و بیش از یک میلیون پوند در جریان این حراجی جنس به فروش رسید. 

یکی از اجناسی که در این مزایده به فروش رسید، دستبند تاچر بود؛ موضوعی که این جنس را از سایر اجناسی که در حراج فروخته شد متمایز می‌کند قیمتی است که دسبند به فروش رسید. برای این دستبند ۲۵۰۰ پوند قیمت گذاشته شده بود اما در پایان حراج، با گرم شدن بازار مزایده این دستبند تاریخی به قیمت ۴۰۰۰۰ پوند به فروش رسید. 

خریدار دستبند ناشناس باقی می‌ماند:

ماجرای دستبند ۴۰هزار پوندی تاچر از جایی جالب می‌شود که می‌فهمیم خریدار احتمالا خیلی ثروتمند آن ناشناس است. از زمان برگزاری حراج وسایل مارگرت تاچر تا چند ماه بعد از آن کسی نمی‌دانست چه کسی دستبند ۲۵۰۰ پوندی را به قیمت ۴۰هزار پوند خریده است. البته هنوز هم کسی مطمئن نیست چه کسی دستبند را خریده، اما حدس‌هایی زده می‌شود.

ترزا می با دستبندی مشابه دستبند بانوی آهنین ظاهر می‌شود:

ترزا می از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ در سمت نخست وزیری کشور انگلستان بوده است. حدود دو ماه بعد از برگزاری حراج وسایل تاچر، خبرنگاران متوجه یک نکته جالب شدند. وقتی ترزا می جلوی در شماره ۱۰ خیابان داونینگ، یعنی جایی که محل اقامت و دفتر کار رسمی نخست وزیر انگلستان است، در کنار همسرش فیلیپ می مشغول آخرین خداحافظی کاری‌اش با خبرنگاران بود، دستش را برای خبرنگاران تکان داد، دستبندی در دستش دیده شد که حدس می‌زنیم همان دستبند مارگرت تاچر باشد. 

از مقایسه عکس‌هایی که از تاچر باقی مانده با عکسی که از دستبند ترزا می منتشر شده، حدسمان در مورد اینکه خریدار دستبند ۴۰هزار پوندی را پیدا کرده‌ایم جدی‌تر می‌شود. به هر حال این دو نفر تنها زنان تاریخ انگلستان هستند که به سمت نخست‌وزیری رسیده‌اند و دور از ذهن نیست که به یک دستبند علاقمند شده باشند.

اما چه چیزی باعث می‌شود نتوانیم به طور قطعی بگوییم که خریدار دستبند مارگرت تاچر ترزا می است؟ اول اینکه دلیل واضح و قانع‌کننده‌ای وجود ندارد که برگزارکنندگان حراج نخواهند اسم ترزا می را به عنوان خریدار اعلام کنند؛ دوم اینکه در عکس‌هایی که ترزا می را در حال استراحت بعد از نخست وزیری و لذت بردن از تماشای مسابقه کریکت بین انگلستان و ایرلند منتشر شده است، خبری از دستبند معروف نیست. 

با این تفاسیر به نظر می‌رسد نمی‌توانیم به طور قطعی اعلام کنیم که دستبندی که مارگرت تاچر در اولین روز نخست‌وزیری‌اش در دست داشت همان دستبندی است که ترزا می در روز آخر نخست وزیری به دست کرده بود. 

پایان:

میزان توجهی که به خبر دستبند مارگرت تاچر و ترزا می نشان داده شده، می‌تواند توضیح دهد که چرا انتخاب زیورآلات مناسب مهم است. جزئیات پوشش ما اهمیت بسیار زیادی دارد و افرادی که در اطراف ما هستند با دقت پوشش ما را زیر نظر دارند. 

انتخاب گردنبند یا دستبندی که متناسب تیپ و شخصیت شما باشد باعث می‌شود ترکیب لباس‌هایتان زیباتر شود و در چشم بقیه بیش از پیش جذاب به نظر برسید. در درگون جولری محصولات مختلفی وجود دارد که می‌تواند نشان دهد که چقدر برای تیپ و شخصیتتان ارزش قائل هستید. 

اگر مایلید زیورآلاتی بخرید که مخصوص خودتان است و شبیه به بقیه نیست، می‌توانید به سراغ محصولات ویژه یا Limited Edition درگون جولری بروید. در این دسته از محصولات انواع دستبندها، از دستبند چرمی گرفته تا دستبند طلا وجود دارد و می‌توانید از بین آن‌ها محصولی را که با تیپ و سلیقه شما همخوانی دارد انتخاب کنید و منتظر بمانید تا با بسته‌بندی زیبا و شکیل به دستتان برسد. برای دیدن محصولات Limited Edition درگون جولری روی لینک زیر کلیک کنید.

محصولات ویژه درگون جولری