شاید همراه داشتن یک سنگ نتواند به صورت مستقیم باعث ثروتمندی شما شود، اما خواص موجود در سنگ‌های مختلف و انرژی‌هایی که از خودشان بروز می‌دهند می‌تواند باعث شود در تصمیماتی که می‌گیرید دقت بیشتری داشته باشید و بتوانید از این طریق ثروتمند شوید. این نوشته را به معرفی سنگ‌هایی اختصاص داده‌ایم که نماد جذب ثروت و کسب پول و قدرت هستند. 

سنگ سیترین یا سنگ ثروت:

طبق باورهایی که در مورد سنگ‌های قدرتمند وجود دارد، همراه داشتن سنگ سیترین باعث موفقیت‌های مالی شما می‌شود. از سیترین به عنوان یکی از قوی‌ترین سنگ‌های جذب‌کننده ثروت یاد می‌کنند و معتقدند این سنگ نه تنها باعث کسب پول و ثروت می‌شود، بلکه به شما کمک می‌کند بتوانید این ثروت را نگه دارید و از دست ندهید. ویژگی دیگری که به این سنگ نسبت می‌دهند این است که باعث می‌شود بخواهید به دیگران کمک کنید. پس اگر دنبال سنگی هستید که هم باعث ثروتمندی شما بشود و هم تشویقتان کند به دیگران کمک کنید، سنگ سیترین مناسب شماست.

سنگ جید یا سنگ شانس:

درباره سنگ‌های سبز رنگ جید این عقیده وجود دارد که باعث می‌شوند محدودیت‌هایی که خودتان برای خودتان ایجاد کرده‌اید از بین بروند؛ به خصوص محدودیت‌هایی که باعث می‌شوند نتوانید آنطور که شایسته‌اش هستید ثروتمند و موفق شوید. انرژی زیادی که این سنگ دارد باعث می‌شود تمرکز شما بیشتر شود و بتوانید با دقت و انرژی بیشتری به فعالیت‌های روزمره و کاریتان برسید.

سنگ آونتورین یا سنگ موقعیت:

سنگ آونتورین در زبان فارسی با نام سنگ دلربا هم شناخته می‌شود. در مورد این سنگ گفته می‌شود که توانایی بازگرداندن ثروتی که از دست رفته را دارد؛ ثروتی که در اثر اشتباهات و خرج‌های نادرست از دستتان خارج شده است. شاید سنگ دلربا به طور مستقیم نتواند پولتان را بهتان برگرداند، اما باعث می‌شود که بتوانید از فرصت‌هایی که برایتان ایجاد می‌شود به درستی استفاده کنید و دوباره ثروتمند شوید.

سنگ چشم ببر یا سنگ ذهن:

این سنگ به توانایی‌اش در تبدیل رویا و آرزو به واقعیت معروف است. چشم ببر به شما کمک می‌کند بتوانید زندگی شغلیتان را با انرژی و پرقدرت جلو ببرید و بتوانید در کارهای جدید موفق باشید. ترکیب المان‌های زمین و انرژی خورشید در این سنگ باعث می‌شود شما در عین حال که مواظب ثروتتان هستید، حریص و طماع نباشد. این سنگ غیر از انرژی، نماد شانس و خوش‌اقبالی هم هست.

سنگ پیریت یا طلای ابلهان:

شباهت زیاد این سنگ به طلا باعث شده آن را با نام طلای ابلهان بشناسند. اما وقتی صحبت از جذب پول و ثروت به میان می‌آید، هیچ چیزی ابلهانه‌ای در مورد این سنگ وجود ندارد. گفته می‌شود این سنگ جذب‌کننده انرژی است و باعث می‌شود به سمت زندگی پر از ثروت حرکت کنید، سرزنده باشید و برای ثروتمند شدن مشتاق شوید. سنگ پیریت باعث دفع افکار منفی از ذهن شما هم می‌شود.

سنگ زبرجد یا سنگ مطالعه:

اعتقادی که در مورد این سنگ وجود دارد بیان می‌کند انرژی زیاد و رنگ روشن این سنگ باعث می‌شود بتوانید به چیزهایی که لیاقتش را دارید برسید؛ مخصوصا اگر این چیزها مالی و پولی باشند. انرژی مثبت سنگ زبرجد باعث می‌شود افکار منفی که درباره خودتان دارید از بین بروند و بتوانید آن‌طور که شایسته‌اش هستید کار کنید و به ثروت برسید. 

سنگ مرمر سبز یا سنگ تغییر:

باورهای قدیمی در مورد این سنگ بیان می‌کند که سنگ مرمر سبز توانایی حذف انرژی‌های را دارد. همچنین گفته می‌شود این سنگ از شما در برابر بدشانسی و بداقبالی محافظت می‌کند. این سنگ جذب‌کننده انرژی است و اگر آن را در کنار پول‌هایتان قرار دهید که خودشان نیز نوعی انرژیند، احتمال ثروتمند شدنتان بیش از پیش می‌شود.

سنگ عقیق خزه‌ای:

یکی دیگر از سنگ‌هایی که به عنوان سنگ ثروت شناخته می‌شود، سنگ عقیق خزه‌ای است. گفته می‌شود این سنگ قدرت جذب موقعیت‌ها و فرصت‌های جدید را برای شما آماده می‌کند. به همین دلیل این سنگ برای وقتی خوب است که تازه شروع به کار کرده‌اید یا کسب و کار جدیدی راه‌اندازی کرده‌اید و نیاز به بستن قراردادهای خوب دارید. 

پایان:

سنگ‌ها به جز زیبایی بی حد و مرزی که دارند، قابلیت‌ها و خواص مختلفی دارند. بعضی از سنگ‌ها خاصیت درمانی دارند؛ بعضی از آن‌ها خاصیت جذب انرژی دارند؛ بعضی دیگر هم خاصیت جذب ثروت دارند و به سنگ ثروت معروفند. استفاده از این سنگ‌ها باعث می‌شود بتوانید تصمیم‌های درست را در زمان‌های درست بگیرید و از کوچک‌ترین فرصت‌ها بیشترین بهره را ببرید و ثروتمند شوید.

یکی از قدرتمندترین سنگ‌هایی که برای آن خواص جذب ثروت قائلند، سنگ چشم ببر است. در درگون جولری انواع مختلفی از دستبندها وجود دارد که با سنگ چشم ببر ساخته شده‌اند. سنگ‌های به کار رفته در محصولات درگون جولری همگی با کیفیت بسیار بالا در آزمایشگاه ساخته شده‌اند و تفاوتی با سنگ‌هایی که در طبیعت به وجود می‌آیند ندارند. پس اگر دنبال این هستید که ثروتتان را افزایش بدهید و مشکلات مالی‌تان را برطرف کنید، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به محصولات سنگ چشم ببر درگون جولری داشته باشید. برای مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید.

دستبند سنگ چشم ببر درگون جولری