کیف و کفش:

کیف چیزی است که مورد نیاز خیلی از مردان است. اگر بخواهید کیفی بخرید که با پوشش و ظاهر پدرتان هماهنگ باشد، گزینه‌هایی زیادی دارید. مثلا اگر پدرتان از افرادی است که تیپ کلاسیک را ترجیح می‌دهند، کیف دستی یا کیف دوشی چرم انتخاب‌های بسیار مناسبی هستند. اگر هم پدرتان اهل ورزش کردن است، می‌توانید کیف ورزشی به او هدیه بدهید و با این کار به او یادآوری کنید که خوشحالید که با ورزش کردن به سلامتیش اهمیت می‌دهد.

کفش هم یکی از چیزهایی است که گزینه‌های متنوعی پیش رویتان می‌گذارد. می‌توانید برای او کفش رسمی بگیرید. کفش‌های چرم و جیر را اگر به درستی و متناسب با پوشش پدرتان انتخاب کنید می‌توانید کاری کنید که ظاهرش جذاب‌تر از قبل باشد. اگر هم اهل ورزش کردن و پیاده‌روی است، می‌توانید کفشی به او هدیه بدهید که کمک می‌کند برای مدت طولانی پیاده‌روی کند یا به ورزش مورد علاقه‌اش برسد. 

زیورآلات:

جزئیات هستند که باعث تمایز بین یک فرد معمولی و یک فرد خوشتیپ و خوش‌استایل می‌شوند. یکی از چیزهایی که می‌تواند نشان‌دهنده توجه افراد به جزئیات باشد زیورآلات است. می‌توانید برای پدرتان هدیه‌ای بخرید که او را از بقیه متمایز کند. دستبند یکی از چیزهایی است که باعث می‌شود تیپ و استایل پدرتان کامل شود. 

توجه داشته باشید که هر دستبندی مناسب هدیه روز پدر نیست. مثلا دستبند کنفی شاید خیلی مناسب هدیه برای این روز نباشد. دستبندی که کیفیت بالا نداشته باشد هم گزینه مناسبی نیست؛ مطمئنا نه شما و نه پدرتان دوست ندارید که دستبند هدیه زود پاره شود. 

درگون جولری دستنبدهای متنوعی دارد که برای این روز مناسب هستند. مثلا می‌توانید از سری الفبای این برند استفاده کنید. این سری دستبند آویزی دارند که روی آن یک حرف حک شده است. می‌توانید موقع سفارش دادن این دستبندها حرف اول اسم پدرتان را انتخاب کنید؛ به این ترتیب پدرتان وقتی کادو را ببیند متوجه می‌شود که شما دقت و توجه زیادی برای خرید هدیه‌اش خرج کرده‌اید.

خوبی مهمی که خرید از درگون جولری دارد این است که این برند محصولاتش را در بسته‌بندی زیبا و شکیلی که در آن‌ها چرم و پارچه استفاده شده ارسال می‌کند. اگر در تهران هستید خیالتان از بابت سریع رسیدن محصول به دستتان راحت است. سفارشات تهران ظرف یک ساعت به دستتان می‌رسد. اگر هم خارج از تهران هستید، نهایتا سفارش دو روزه به دستتان می‌رسد.

موبایل و لوازم جانبی:

تا چند سال پیش خیلی از بزرگ‌ترها و پدر و مادرها ارتباطی با تکنولوژی نداشتند و حتی درک نمی‌کردند که چرا جوان‌ترها انقدر به موبایل و دیوایس‌هایشان وابسته‌اند. اما حالا شرایط فرق کرده و حتی پدربزرگ و مادربزرگ‌ها هم با موبایل و تبلت در ارتباطند. یکی از هدایای خوبی که می‌توانید در روز پدر بدهید موبایل و لوازم جانبی آن است. اگر پدرتان موبایل خوبی ندارد می‌توانید به او یک موبایل هوشمند هدیه کنید. به این ترتیب هم او را خوشحال کرده‌اید هم باعث شده‌اید راه ارتباطی جدید و دم دست‌تری با او داشته باشید.

اگر هم پدرتان موبایل دارد، می‌تواند لوازم جانبی موبایل برایش بخرید. مثلا کیف و قاب موبایل گزینه‌های مناسبی هستند که هم باعث می‌شوند دیوایس‌های این عزیزان سالم بمانند و هم به خوشتیپ و جذاب بودنشان کمک می‌کند. خوبی قاب و کیف موبایل این است که تنوع بسیار زیادی دارند و می‌توانید از بین گزینه‌های زیاد یکی را انتخاب کنید.

کتاب و مجله:

خیلی از بزرگ‌ترها عادت کتاب خواندنشان را از دوران جوانی حفظ کرده‌اند و خوشحال می‌شوند که کتاب هدیه بگیرند. می‌توانید به کتابخانه پدرتان سر بزنید و بر اساس کتاب‌هایی که دارد سلیقه‌اش را پیدا کنید و برایش کتابی متناسب با علایقش بخرید. 

اگر اهل تاریخ باشد می‌توانید غیر از کتاب‌های تاریخی مستند، رمانی بگیرید که محتوای آن مربوط به یک دوره تاریخی خاص است؛ یا اگر اهل خواندن شعر باشد می‌توانید به او نسخه نفیس اشعار حافظ و سعدی و مولانا را هدیه کنید؛ اگر هم این کتاب‌ها را دارد می‌توانید او را با شعرای معاصر مثل احمد شاملو و مهدی اخوان ثالث آشنا کنید.

یک هدیه دیگر که می‌تواند بسیار مفید و خوشحال‌کننده باشد اشتراک مجله‌های کاغذی است. بازار مجلات ایران در این روزها دوباره در حال رونق گرفتن است و مجله‌های بسیار باکیفیتی در حوزه‌های تاریخ، فلسفه، علوم اجتماعی و... چاپ می‌شوند. می‌توانید بر اساس سلیقه و حوزه مطالعه پدرتان به او اشتراک مجله هدیه کنید. 

پایان:

باید هر چند وقت یک بار به خودمان حرف‌های تکراری را یادآوری کنیم. مثلا باید به این فکر کنیم که پدرانمان چقدر برای ما زحمت کشیده‌اند و چقدر ازخودگذشتگی کرده‌اند تا به اینجایی که امروز هستیم برسیم. روز پدر زمان مناسبی است که از زحماتشان قدردانی کنیم. 

سعی کنید موقع خریدن هدیه سلیقه پدرتان را در نظر بگیرید و چیزی برایش بخرید که کاملا متناسب با حال و هوای او باشد. خرید از فروشگاه‌هایی مثل درگون جولری این حسن را دارد که دیگر لازم نیست نگران بسته‌بندی و کادو و... باشید. کافیست سفارش را ثبت کنید و منتظر بمانید تا هدیه به دستتان برسد و پدرتان را با آن خوشحال کنید. برای دیدن دستبندهای چرمی مردانه درگون جولری روی لینک زیر کلیک کنید.

دستبند چرمی مردانه درگون جولری