تقویم سال را که نگاه کنید، با تعداد زیادی روز و مناسبت مواجه می‌شوید که به خانم‌ها تعلق دارند: روز زن (مادر) در بیست و شش بهمن، روز دختر در سیزدهم تیر و در نهایت روز هشتم مارس یا بیست اسفند که هر سال به عنوان "روز جهانی زن" شناخته می‌شود. خیلی از آقایان در این میان می‌پرسند "پس ما چه؟" امسال روز مرد با هشتم اسفند مصادف شده. امسال می‌توانید به جز هدیه‌های سال نو و عیدی‌ها، برای مردهای خوب زندگی‌‎تان یک هدیه‌ی روز مرد هم بگیرید. برای روز مرد امسال چه بخریم؟

Image result for men bags as gift

وسایل کاربردی و هدیه‌های متفاوت برای پدرها و پدربزرگ‌ها

روز مرد در ایران همان روز پدر است، این یعنی بهترین فرصت برای قدردانی از پدرها و پدربزرگ‌ها. شما برای پدرتان چه هدیه‌هایی می‌خرید؟ هیچ شکی نیست که طبقه‌بندی هدیه‌ی روز مرد برای پدرهای میانسال و پدربزرگ‌های مسن، کمی با چیزهایی که برای همسرتان می‌خرید متفاوت است. 

اگر پدرتان کارمندی است که هر روز به شرکت محل کارش می‌رود، یک کیف دستی باکیفیت می‌تواند خیلی خوشحالش کند. کیف‌ها و لباس‌های مردانه، میانگین قیمتی کمی بالاتر از موارد مشابه زنانه دارند اما خب این پدر است. و پدرها عادت دارند هر وسیله‌ای را سال‌ها صحیح و سالم استفاده کنند. 

می‌توانید کمی خلاقیت به خرج بدهید و ماشین پدرتان را برای سرویس سالانه (صد البته به حساب خودتان) به نمایندگی یا تعمیرگاه ببرید و با یک ماشین سالم و تازه‌نفس غافلگیرش کنید. پدربزرگ‌ها عاشق نشان دادن آلبوم‌های قدیمی به نوه‌ها و اعضای خانواده هستند، برای این روز مرد می‌توانید چند عکس از کودکی پدربزرگتان را از آلبوم بردارید و به استودیوهایی ببرید که عکس‌های سیاه و سفید را رنگی می‌کنند. مطمئن باشید پدربزرگتان از دیدن عکس کودکی‌اش با رنگ‌های واقعی و در یک قاب زیبا خیلی خیلی خوشحال می‌شود!

Image result for gadgets as gifts

گجت‌های مدرن برای پسرها، نامزدها و همسرها

اگر مردی که می‌خواهید برایش هدیه‌ی روز مرد تهیه کنید سن و سال کمتری دارد (بین بیست تا چهل سال) به احتمال خیلی زیاد بخش بزرگی از روزش را  در تماس با لپ تاپ، تلفن همراه یا انواع گجت‌هایش می‌گذراند و نیازهایش هم در همین حول و حوش می‌چرخند. این بار به عنوان هدیه روز مرد برای همسرتان یک پاوربانک بخرید تا هیچوقت در میان یک روز شلوغ، باطری موبایلش تمام و ارتباطش با جهان قطع نشود. اگر او زیاد با لپ تاپ کار می‌کند و کامپیوتر شخصی‌اش یار غار و ابزار دستش است، می‌توانید متناسب با بودجه‌تان یک لپ تاپ نو برایش بخرید. 

ساعت‌های هوشمند هم گزینه‌های خوبی برای آقایانی هستند که هم سرشان شلوغ است و هم کم و بیش به ورزش علاقه دارند. این روزها ساعت‌های هوشمندی در بازار وجود دارند که می‌توانند با ارتباط با تلفن همراه تعداد قدم‌های شما را بشمارند، کالری غذاهای روزانه‌تان را به شما بگویند و حتی ملاقات‌ها و برنامه‌هایتان را به یادتان بیاورند و مهم‌تر از همه، صبح‌ها از خواب بیدارتان کنند، یک دستیار همه کاره روی مچ دست!

Men's Leather Bracelet

طلا و زیورآلات، هدیه‌هایی ویژه که نشانگر علاقه هستند

درست است که هدیه‌هایی مثل طلا و جواهر یا انواع زیورآلات همیشه اولین گزینه‌هایی هستند که به ذهنمان می‌رسند اما خود این هم دلیل دارد. دلیل این موضوع آن است که طلا امتحان خودش را پس داده. تقریبا همه آقایان در همه دوران‌های تاریخ از گرفتن یک دستبند یا گردنبند زیبا خوشحال می‌شوند و علاوه بر این، زیورآلات همیشه ماندگار هستند، کمتر از مد خارج می‌شوند و نشان‌دهنده میزان عشق و علاقه‌ای هستند که خریدار هدیه نسبت به آن‌ها دارد. 

دستبند طلا در فهرست خرید هدیه‌ی روز مرد امسال شماست؟ دراین صفحهانواع دستبندهای مهره‌ای درگون را ببینید که از ترکیب انواع سنگ‌های قیمتی و طلا ساخته شده‌اند. می‌خواهید مرد زندگی‌تان را با یک دستبند چرمی که حرف اول اسمش با طلای هجده عیار روی آن قرار دارد سورپرایز کنید؟ دستبندهای حروف چرمی درگون رااین جاببینید. بد نیست بدانید که تمام زیورآلاتی که از درگون خریداری می‌کنید در تمام ایران، رایگان به دست شما می‌رسند و همچنین در تهران در زمانی زیر یک ساعت به شما تحویل داده می‌شوند.

Image result for men clothes as gift

لباس همیشه یک گزینه خوب است 

تی‌شرت، پیراهن یا یک کفش ورزشی؟ لباس کاربردی‌ترین وسیله‌ای است که انسان به شکل روزمره استفاده می‌کند و همین حقیقت ساده، آن را در فهرست بهترین‌ها در زمینه هدیه‌ روز مرد هم قرار می‌دهد. علاوه بر این، خیلی از آقایان عادت به خرید رفتن و انتخاب لباس ندارند. پس چرا در این مورد به آن‌ها کمک نکنیم؟ روز مرد امسال، کادوی شما می‌تواند یک تی‌شرت با طرح یا جمله‌ای باشد که خودتان سفارش چاپش را داده‌اید. یا حتی یک کفش ورزشی آخرین مدل برای آقایانی که عادت دارند روزها بدوند. انواع کت، پیراهن و شلوار هم گزینه‌هایی هستند که هم از فروشگاه‌های انلاین و هم از مغازه‌های سطح شهر به راحتی می‌توانید تهیه‌شان کنید.

Image result for accessories for men

آقایان هم عطر و اکسسوری دوست دارند!

اکسسوری‌های مردانه مثل دستمال جیب، گیره کراوات و انواع عینک و حتی خود کراوات گزینه‌های خیلی خوبی برای هدیه روز مرد هستند. شاید به نظر برسد که اکسسوری به شکل کلی زنانه است اما این روزها مردان خیلی زیادی به ظاهر و استایلشان اهمیت ویژه می‌دهند. با خرید یک گیره کراوات خوش‌رنگ، به مرد زندگی‌تان نشان بدهید که چقدر به جزئیات توجه می‌کنید (و البته به او کمک کنید همیشه کراواتش را در جای صحیح نگه دارد). یا یک عینک آفتابی از برند مورد علاقه‌اش را به او هدیه بدهید تا استایل امسالش را متفاوت کند. همچنین گزینه عطر به عنوان یک هدیه عاشقانه، همیشه روی میز است!