دانشگاه یکی از جاهایی است که قوانین مخصوص به خودش را دارد. با توجه به محدوده سنی دانشجویان و شرایطی که در دانشگاه وجود دارد، انتخاب زیورآلات دانشگاه اهمیت زیادی دارد. برای همین در نوشته زیر با هم نکاتی را مرور می‌کنیم که با توجه کردن بهشان می‌توانید بهترین زیورآلات دانشجویی را انتخاب کنید.

محدودیت‌های کلی دانشگاه را بشناسید:

دانشگاه‌های کشور ما به عنوان یک مرکز فرهنگی و آموزشی، قوانین سختگیرانه‌ای برای پوشش دارند. مثلا در اکثر دانشگاه‌ها دختران دانشجو باید مقنعه سر کنند و پسران هم شرایط خاصی را باید بپذیرند. با توجه به شرایط پوششی دختران دانشجو، استفاده از گردنبند و پابند را توصیه نمی‌کنیم؛ زیرا اصلا دیده نمی‌شوند و به همین دلیل استفاده از این زیورآلات صرفا باعث سنگین شدن پوششتان می‌شود و ممکن است سریع‌تر خسته شوید. به همین ترتیب آویزان کردن گردنبندی که رنگ طلایی داشته باشد را به پسران توصیه نمی‌کنیم.

به طور کلی مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد قوانین پوششی دانشگاه وجود دارد این است که نباید چیزی بپوشید که زیاد چشمگیر یا به اصطلاح افراد حراست دانشگاه جلف باشد. تا زمانیکه بتوانید این نکته را رعایت کنید و از زیورآلات دانشجویی استفاده کنید که بیش از حد جلب توجه نکنند، مشکل خاصی نخواهید داشت. 

محیط دانشگاهتان را بشناسید:

شیوه پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مختلف باعث شده که داخل دانشگاه‌های سرتاسر کشور از هر فرهنگ و جغرافیایی دانشجو حضور داشته باشد. این موضوع در کنار مزیت‌های بسیار زیادی که دارد، می‌تواند گاهی اوقات مشکل‌ساز شود. یکی از مشکلاتی که ممکن است در این شرایط به وجود بیاید تفاوت فرهنگی زیادی است که بین افراد وجود دارد؛ اگر این تفاوت فرهنگی را به درستی نشناسید و به آن عمل نکنید، می‌تواند باعث شود چیزی که می‌پوشید در تضاد با فرهنگ مسلط بر دانشگاهتان باشد و انگشت‌نما شوید. پس سعی کنید محیطی که در آن درس می‌خوانید را به درستی بشناسید و طوری رفتار کنید که بخشی از آن فرهنگ به حساب بیایید و نه تافته‌ای جدا بافته.

فرهنگ دانشگاهتان را بشناسید:

غیر از قوانین و مقررات کلی‌ای که همه دانشگاه‌ها ملزم به رعایت آن هستند، بعضی از قوانین نانوشته در برخی از دانشگاه‌ها وجود دارند که توجه نکردن به آن‌ها باعث می‌شود تجربه درس خواندن شما نابود شود. در بعضی از دانشگاه‌ها به هیچ عنوان استفاده از زیورآلات مرسوم نیست؛ فرقی نمی‌کند زیورآلات دانشجویی باشد یا زیورآلات مناسب مهمانی‌های بزرگ؛ از هر زیورآلاتی که استفاده کنید با مشکل مواجه می‌شوید. معمولا دانشگاه‌هایی که از نظر فرهنگی و مذهبی بسته‌تر هستند این وضعیت را دارند. پس حتما سعی کنید در روز‌های اول تحصیلتان در دانشگاه با فرهنگی که قرار است با آن سر و کار داشته باشید آشنا شوید و به آن احترام بگذارید.

زیورآلات دانشجویی درگون جولری:

حالا که با هم شرایط زیورآلات دانشجویی را مرور کردیم، وقت آن رسیده که درباره محصولاتی که دارای این شرایط هستند صحبت کنیم. در ادامه سه محصول درگون جولری را که با خیال راحت می‌توانید در دانشگاه همراه داشته باشید را معرفی می‌کنیم.

دستبند حروف الفبا:

اولین مورد از این لیست، دستبند حروف الفبای درگون جولری است. دستبندهای این سری همگی آویزی دارند که روی آن حرف مورد نظر شما ثبت شده است. با توجه به سادگی و جذابیت بسیار زیاد این دستبندها، پیشنهاد می‌کنیم حرفی که دوست دارید را، مثلا حرف اول اسمتان را، انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که جنس آویزی که می‌خواهید به دستبندتان متصل باشد از چه جنسی باشد و سپس سفارش بدهید. به این ترتیب محصولی خریداری کرده‌اید که نه تنها برای دانشگاه مناسب است، بلکه باعث می‌شود در هر جایی که می‌روید بدرخشید. برای دیدن دستبند حروف الفبا روی لینک زیر کلیک کنید.

دستبند حروف الفبا درگون جولری

دستبند نقره سنگ چشم ببر دخترانه:

چه خواص درمانی سنگ‌ها را قبول داشته باشید چه نه، احتمالا نمی‌توانید منکر زیبایی این سنگ‌ها بشوید. برای زیورآلات دانشجویی می‌توانید به سراغ دستبند نقره سنگ چشم ببر بروید که نه بیش از حد ساده است و نه بیش از حد جلب توجه می‌کند. سنگ‌های استفاده شده در این محصولات همگی ساخت آزمایشگاه هستند و از نظر شکل ظاهری و مشخصات هیچ تفاوتی با نسخه طبیعی‌شان ندارند. این امکان برای شما فراهم شده است که روی این دستبند هم آویز متصل کنید. کافیست موقع سفارش دستبند مشخص کنید که می‌خواهید به آن آویز متصل باشد و حرف ثبت شده روی آویز را تعیین کنید. برای دیدن این محصول روی لینک زیر کلیک کنید.

دستبند نقره سنگ چشم ببر دخترانه درگون جولری

دستبند لنگر استیل پسرانه:

در اکثر برندهای معتبر و معروف صنعت زیورآلات، محصولاتی می‌بینید که در آن‌ها از المان لنگر استفاده شده است. در درگون جولری هم این سری محصول وجود دارد. برای اینکه دستبندی بخرید که بتوانید با اکثر لباس‌های دانشگاهی‌تان ست کنید، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ دستبند لنگر استیل درگون جولری بروید. عیار استیل به کار رفته برای ساخت لنگر این دستبند ۳۱۶ است و در ساخت دستبند از کنف KORD ترکیه استفاده شده است. برای دیدن این دستبند روی لینک زیر کلیک کنید.

دستبند لنگر استیل A3درگون جولری